AJTP hétvége 2018. január 19-20.

Megemlékezés a II. világháborúban történt Doni áttörés 75. évfordulójáról… - „Ott a messzi Donnál…” című film vetítése és beszélgetés

Budapesti barangolás a tudományok világában… 18. EDUCATIO Nemzetközi Oktatási Szakkiállításon részvétel – cél: hogy választ adjon a felsőoktatással kapcsolatos kérdésekre, megismerni a hazai – és külföldi felsőoktatási intézményeket, nyelviskolákat, szakképző intézményeket. A szakma iránt érdeklődőknek is biztos támpontot kínál a rendezvény, akár személyre szabott, akár külföldi- és egyéb nyelvtanulási lehetőségekkel.

Látogatás a Csodák Palotájában – új lehetőségek felfedezése „szórakozva tanuljunk” - Playbar játékok: billiárd-foci, csocsó, interaktív asztalok, élményvetítések: 9D vagy 5D vagy körmozi.

Séta a Várkert Bazárban - A Várkert Bazár a főváros különleges ékszerdoboza, ahol művészet és természet együtt, egymást kiegészítve él. Olyan egyedülálló építészeti alkotás, amely egyidejűleg képes történelmi, kulturális és természet közeli élményt nyújtani, és így a szórakozás, kikapcsolódás és művelődés színterévé válni…

• /index.php/9-blog/17-kollegium-alapitvany
  • /index.php/9-blog/39-ajtp-hetvege-2017-november-24-25